Informace k provozu škol a školských zařízení od 19. 04. 2021

VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ PLATNÉ OD 19. 04. 2021

1. – 5. ročník

• Rotační výuka podle rozpisu - ZDE
  • Třídy, které mají v daném týdnu distanční výuku, postupují podle instrukcí třídních učitelů.
  • Distanční vzdělávání je pro všechny žáky 1. – 5. ročníku povinné.
  • V případě neúčasti na online hodině je nutno absenci omluvit třídnímu učiteli. Omluvenka je nutná také v případě nemoci žáka, jehož výuka z technických důvodu probíhá pouze na základě emailové (telefonické) korespondence off-line.

Žáci - děti zaměstnanců různých profesí dle nařízení vlády ČR (řešení péče o tyto děti)

Děti zaměstnanců různých profesí (viz příloha) mohou mít v týdnu DV děti ve škole. Tito žáci budou v PC učebně, připojení k DV, později ve ŠD.

• Při příchodu do ranní družiny se tito nahlásí paní vychovatelce.
  • Ostatní žáci této kategorie chodí na 07:50 hod a vyčkávají příchodu vyučujících.
  • Tito žáci budou v PC učebně připojeni k distanční výuce, později budou ve ŠD

6. – 9. ročník

• Žáci mají povinnou distanční výuku.
  • On-line hodiny probíhají dle upraveného rozvrhu (viz níže).
  • V ostatních hodinách pracují žáci samostatně off-line podle pokynů vyučujících.
  • Pro žáky bez možnosti on-line výuky probíhá výuka dle individuální domluvy s vyučujícím – emailová, telefonická korespondence se žákem nebo jeho zákonným zástupcem.
  • Distanční vzdělávání je pro všechny žáky 6. – 9. ročníku povinné.
  • V případě neúčasti na on-line hodině je nutno absenci omluvit třídnímu učiteli. Omluvenka je nutná také v případě nemoci žáka, jehož výuka z technických důvodu probíhá pouze na základě emailové (telefonické) korespondence off-line.
  • Osobní odběr oběda do jídlonosičů je možný od 13:30 hod.
  • Povoleny jsou individuální konzultace 1-1 pro žáky ohrožené školním neúspěchem anebo konzultace pro žáky 9. ročníku v předmětech potřebných k PZ, a to v nejvyšším počtu 6 žáků v jedné skupině.

Rozvrhy hodin – distanční výuka – 6. – 9. ročník

upozornění.jpg