EDUcovid - edukativní video pro 1. stupeň

Nadace ORLEN Unipetrol natočila edukativní video s názvem EDUcovid, které si může v rámci výuky pustit s dětmi každý pedagog. Video snadnou a hravou formou připomíná dětem základní hygienické návyky, které je velmi důležité dodržovat zejména kvůli současné koronavirové pandemii.

Video je určeno dětem z prvního stupně základních škol. Podílela se na něm také profesorka Adéla Marschallová Rumlerová, která učí na Gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích a s Nadací ORLEN Unipetrol již delší dobu spolupracuje.

EDUcovid - edukativní video

educovid-logo.jpg
Talentovaní žáci
Tým popularizace VŠB - Technické univerzity Ostrava (17. listopadu 2172/15, 708 00 Ostrava-Poruba) nabízí:
  • Zlepši si techniku - kompletní nabídka programů - zde
  • Inspirativní vzdělávací videa do výuky i pro domácí práci - zde
    • video Vytěž princip - zde
  • On-line programy pro žáky - zde
  • On-line programy pro pedagogy
    • GeoGebra - matematika
    • GeoInformatika - zeměpis
    • Energetika a energie kolem nás